Підлога Терацо

Залишити заявку
1000+ Більше 1000
успішно реалізованих
проєктів
15+ Ми з вами
на протязі більше
15 років

Підлога терацо - це мозаїчне наливне покриття, яке має 2-х компонентний склад. Речовину, що зв'язує - портландцемент, полімер (поліуретановий або епоксидний компаунд) або поєднання цементу та полімерів. Декоративний заповнювач - мармурова, гранітна, доломітова або сієнітова крихта.

Переваги та недоліки статі Terrazzo

Terrazzo, або венеціанська підлога, це кольоровий бетон, який вражає експлуатаційними, естетичними, монтажними характеристиками.

Експлуатаційні та декоративні переваги:

 • Довговічність
  Термін служби - 50 років
 • Висока міцність та зносостійкість
  Витримує високі динамічні та статичні навантаження. Краща міцність на стиск - при використанні гранітного наповнювача. Terrazzo можна укласти в місцях з високим трафіком або значними зовнішніми навантаженнями. Пол Терацо в Мінську зустрічається в торгових об'єктах, бізнес-центрах, басейнах, саунах, ресторанах, приватних котеджах.
 • Безшовність
  Забезпечує виробу високі гігієнічні характеристики. При попаданні на поверхню харчових продуктів в щілинах не будуть розмножуватися бактерії. Це актуально для харчових виробництв.
 • Стійкість до сонячних променів.
  Важливо для колекцій відкритих терас.
 • Вологостійкість
  Принципово важливий критерій для ванн, басейнів. Рішення на основі поліуретану не тільки не вимагають додаткової гідроізоляції, а самі виконують її функцію.
 • Екологічна безпека
  Не виділяє шкідливих речовин, не порошить. Рекомендується для житлового фонду, дитсадків, лікарень.
 • Хімічна стійкість
  Цінно для підприємств хімічної та фармацевтичної промисловості. Найбільш вдалий варіант при цьому - покупка цементно-полімерного покриття. Воно стійке до лугів, галогенів (хлору, брому, фтору).
 • Термостійкість
  Стійкість до високих температур. До 150 ⁰С.
 • Декоративність
  Вибір кольорів та різноманітна фактура. Є можливість створювати складні геометричні візерунки. Підлога Terrazzo дозволяє внести в інтер'єр ефектний глянцевий блиск.
 • комбінаторної
  Гармонійне поєднання з іншими матеріалами. Практикується одночасне використання в інтер'єрі з натуральним мармуром, гранітом, паркетом, ламінатом, вініловими та паперовими шпалерами. Можливі різкі переходи від одного матеріалу до другого.
 • Здатність візуально збільшувати об'єм приміщення
  Невеликий кабінет або кімната внаслідок грамотно викладеного малюнка з мармурової крихти здаються більш просторими.
 • Можливості для зонування приміщення
  Внаслідок використання на різних ділянках контрастних кольорів покриття.
 • Простота догляду
  Щоб видалити більшість плям, досить ганчірки, губки. Таким способом легко видалити навіть свіжі плями кави, вина. Ця властивість робить матеріал привабливим для ресторанів, барів, кав'ярень.

Монтажні переваги

 • Роботи дозволяється проводити навіть при низькій температурі +5°C. Укладання можливе на десятидобовий бетон.
 • Прискорені терміни введення в експлуатацію. Немає неприємного запаху.
 • Не потрібно встановлювати плінтуси для підлоги. На великих площах досить монтувати компенсаційні металеві вставки.
 • Підходить для укладання на ухилі об'єкти, наприклад, похилих галереєю між ярусами аеровокзалу. Великий потік людей, динамічні навантаження від коліщаток валіз - з усім цим терацо справляється дуже ефективно.

Економічні плюси

 • Зменшення витрат на обробку великих площ на підприємствах (при використанні низьких за вартістю відходів мармурово-гранітного виробництва).
 • Зниження витрат на підтримку збереження покриття. Не потрібно регулярно проводити локальний ремонт.
 • Ціна на підлогу terrazzo нижче, ніж на мармурове покриття.
 • Висока теплопровідність. Проблема вирішується встановленням опалювального обладнання.
 • Зміна кольору з часом. Потрібно періодичне полірування.

Техніки виконання мозаїчних підлог терацо

Техніка виконання може ґрунтуватися на виготовленні заливної безшовної поверхні або укладанні плитки, виготовленої з портландцементу методом вібропресування, а потім залитої гранулятом. Від плитки, виготовленої з портландцементу, слід відрізняти керамічну плитку, яка імітує текстуру керамограніта, мармуру, малюнок класичного терацо, і більше підходить для стін або підлоги для місць з низькою прохідністю.

Вибір матеріалу заливки - портландцементу, епоксидного компаунда або їх поєднання залежить від об'єкта. Епоксидний компаунд застосовується для внутрішніх приміщень. Він відкриває споживачеві широкий спектр кольорів. Служить гарантом відсутності появи мікротріщин. Продукти на основі цементу, портландцементу більш універсальні. Вони також годяться для зовнішніх робіт. Техніка заливки на основі цементу поширена на відкритих спортивних комплексах, літніх терасах ресторанів.

Для виготовлення мозаїчної поверхні великі вставки мармуру, граніту вводять в систему на початковому етапі. При методі "семінато" малюнок формується після базової заливки.

Етапи робіт

 • Пристрій стяжки. Підбір компонентів стяжки, враховуючи конкретне приміщення, передбачуваний трафік, рівень вологості. Професійний підбір стяжки - запорука того, що в майбутньому не відбудеться відшарування декоративного шару, його покриття тріщинами.
 • Нанесення «декоративки». Готується базова суміш. Проводиться висів сумішей мармурового, гранітного грануляту, вкочування та трамбування декоративного шару. Як сполучні речовини ми використовуємо високоякісні цементи та полімери. Вони забезпечують покриттю високої спресованості, щільність. Матеріал добре піддається шліфуванню. Ніякого випадання крихти, вищербин. При укладанні враховуємо температуру, рівень вологості в приміщенні. Забезпечуємо поступове випаровування вологи. Якщо вологість низька, то використовуємо пісок або інші матеріали, які вбирають вологу та проводимо зволоження.
 • «Відкриття каменю». Шліфувальні роботи та шпаклівка цементом, дрібним гранулятом.
 • Полірування та захисна обробка.

Технологія залежить від матеріалів. Наприклад, якщо залучені полімерні компоненти та дрібнофракційний гранулят, етап шліфування може опускатися.

Замовити підлогу terrazzo можна в нашій компанії. Hauptmann має в розпорядженні високотехнологічне виробництво наливних покриттів для підлоги. Ми працюємо з декоративними та промисловими підлогами, супроводжуємо клієнта від першого дзвінка до фіналу проєкту.

Системи покриття

Хочете замовити підлогу Терацо?

Залиште ваші контакти і ми проконсультуємо Вас по всіх запитаннях на протязі 12 годин

Ім’я:
Ваш телефон:
Термостійкість
Широкий діапазон температур експлуатації покриттів -30 +50
Екологічність
Матеріали безпечні для здоров'я людини та навколишнього середовища
Надійність
12 років на ринку виробництва матеріалів покриття для підлоги
Досвід
Понад 700 успішно реалізованих проектів