Мікроцемент для стін

Залишити заявку
1000+ Більше 1000
успішно реалізованих
проєктів
15+ Ми з вами
на протязі більше
15 років

Бетон в архітектурі дуже популярний з багатьох причин. Його позитивними властивостями є міцність та вологостійкість випробувана часом.

Виготовлення та проєктування плити з архітектурного бетону дозволяє ідеально підігнати цей матеріал в суспільний простір.

На допомогу приходить мікроцемент Hauptmann TOP 2K - готовий до використання матеріал, за своїми технічними характеристиками та візуальному сприйняттю не поступається архітектурному бетону.

  • Мікроцемент Hauptmann TOP 2K, нанесений на поверхню нашими майстрами ручним способом, має неповторний малюнок, на відміну від бетонних плит відлитих промисловим способом.
  • На основі розробленого складу з відповідними полімерами та з мікроцементу дозволяє створити благородний та міцний матеріал, який відповідає очікуванням архітекторів і любителів сучасних індустріальних і мінімалістичних інтер'єрів в стилі Loft.
  • Мікробетон Hauptmann TOP 2K за допомогою спеціальної ґрунтовки Hauptmann Epo 420 можна наносити на будь-які поверхні, такі як: плити з гіпсокартону, керамічна плитка і на дерев'яну основу.

Наша команда майстрів, яка має великий досвід роботи виконає для вас проєкт будь-якої складності з нанесення мікроцементу, що імітує архітектурний бетон.

Головним негативним фактором архітектурного бетону є його вага

Для монтажу плит з бетону потрібно несуча стіна, що за собою тягне ґрунтовний залізний каркас для кріплення.

Поверхня з мікроцементу має благородний вид, а різновид забарвлень та фактур матеріалу дозволяє знайти оптимальне рішення для кожного окремого випадку і для кожного інтер'єру.

І якщо ви вирішили зробити свій вибір на користь саме такого матеріалу, придбати його для влаштування підлоги квартири, офісу або будь-якого іншого приміщення - у нас

Ви можете замовити його в будь-якому необхідному обсязі, підібравши потрібне забарвлення з нашого асортименту.

Наші фахівці допоможуть вам розрахувати вартість мікроцементного покриття в залежності від типу і площі приміщення, досить просто зателефонувати намза телефоном +380 (99) 364-71-26 або замовити підлогу через форму.Ви можете замовити матеріал в будь-якому необхідному обсязі, підібравши потрібне забарвлення з нашого асортименту.

Це оригінальне декоративне покриття підходить для оброблення поверхонь всередині приміщень та для екстер'єрів будівель.

Мікроцемент - ідеальний варіант для інтер'єрів в трендовому стилі "лофт", "хай-тек", також "модерн" і "індустріал". Відмінно впишеться він і в класичну стилістику приміщення.

Для того, щоб замовити стіни з мікробетону HAUPTMANN надішліть запит у формі або зателефонуйте нам за телефонами.

Системи покриття

Хочете замовити мікроцемент для стін?

Залиште ваші контакти і ми проконсультуємо Вас по всіх запитаннях на протязі 12 годин

Ім’я:
Ваш телефон:
Термостійкість
Широкий діапазон температур експлуатації покриттів -30 +50
Екологічність
Матеріали безпечні для здоров'я людини та навколишнього середовища
Надійність
12 років на ринку виробництва матеріалів покриття для підлоги
Досвід
Понад 700 успішно реалізованих проектів