МІКРОЦЕМЕНТ ДЛЯ МЕБЛІВ

Залишити заявку
1000+ Більше 1000
успішно реалізованих
проєктів
15+ Ми з вами
на протязі більше
15 років
microcement.jpg

Стиль лофт зараз дуже активно набирає свою популярність. Тепер є можливість оформити в улюбленому стилі не тільки стіни, але й підлогу. Для цієї мети застосовується особливий вид наливної підлоги - мікроцемент.

Завдяки своїм характеристикам універсальне мікроцементне покриття створює специфічний образ мінімалізму.

Мікроцемент та створений на його основі мікробетон мають дрібну структуру, що дозволяє заповнювати навіть найтонші тріщини, легко вирівнювати поверхні та посилювати зчеплення з будь-якою поверхнею.

Мікроцемент можна застосовувати в приміщеннях будь-якого призначення. Підлоги з цього матеріалу мають особливі переваги:

  • Верхній шар поверхні виходить ідеально рівним. Відсутність стиків між ділянками покриття виключає потрапляння сміття в щілини, створює приємні тактильні відчуття.
  • Присутність у складі суміші дрібного кварцового піску надає поверхні підвищену зносостійкість. Таке покриття не схильне тріскатись та на його поверхні не утворюються подряпини.
  • Вологостійкість мікробетону дозволяє використовувати його в приміщеннях з підвищеною вологістю - в ванних кімнатах, лазнях, басейнах. Вода, яка потрапляє на нього не вбирається в структуру та не руйнує її.
  • Відсутність у складі мікроцементу горючих речовин робить покриття на його основі пожежобезпечним.

Наша команда майстрів, маючи великий досвід роботи, виконає для вас проект будь-якої складності з нанесенням мікроцементу, який імітує архітектурний бетон.

microcement2.jpg

Покриття стане ідеальним для більшості приміщень:

Квартири, будинки, дачі, тераси - немає обмежень з підігрівом, ви можете використовувати теплі підлоги разом з мікробетоном;

Виробничі приміщення: цехи, фабрики, заводи;

Комерційні приміщення: магазини, торгові центри, ресторани, клуби, лікарні;

Також можна використовувати як покриття підлоги в спортивних залах;

При обробці підлоги в басейнах та саунах.

Ціна нанесення мікроцементу залежить від площі приміщення та матеріалів, які будуть використовуються в складі мікроцементної суміші.

Наші фахівці допоможуть вам розрахувати вартість мікроцементного покриття в залежності від типу та площі приміщення, досить просто зателефонувати нам по телефону +380 (99) 364-71-26 або замовити підлогу через форму.Ви можете замовити матеріал в будь-якому необхідному обсязі, підібравши потрібне забарвлення з нашого асортименту.

Системи покриття

Хочете замовити мікроцемент для меблів?

Залиште ваші контакти і ми проконсультуємо Вас по всіх запитаннях на протязі 12 годин

Ім’я:
Ваш телефон:
Термостійкість
Широкий діапазон температур експлуатації покриттів -30 +50
Екологічність
Матеріали безпечні для здоров'я людини та навколишнього середовища
Надійність
12 років на ринку виробництва матеріалів покриття для підлоги
Досвід
Понад 700 успішно реалізованих проектів