Підлога для офісу

Залишити заявку
1000+ Більше 1000
успішно реалізованих
проєктів
15+ Ми з вами
на протязі більше
15 років

Покриття на основі епоксидних смол служать від 15 років і більше. Тому наливні підлоги для офісу у Києві компанії вибирають все частіше. Але яким матеріалами віддати перевагу? Як не помилитися з виробником.

ЗАМОВТЕ НАЛИВНУ ПІДЛОГУ HAUPTMANN ДЛЯ СВОГО ОФІСУ

Зверніть увагу на покриття нового покоління Hauptmann. Це сучасні продукти на основі мікроцементу, епоксидні покриття на бетонній основі. Продукцію Hauptmann активно вибирають для об'єктів комерційної нерухомості. Власники бізнесу, архітектори, дизайнери керуються тим, що покриття для підлоги в офіс Hauptmann мають такі якості:

  • Висока зносостійкість. Покриття є однорідним. Воно не деформується, не «пилить» при навантаженні від каблуків, пересуванні шредерів (тих, що знищують папери), крісел на коліщатках, ручних візків для документів, машин для мийки підлоги, пилососів.
  • Висока стійкість до хімічних речовин. Прибирання можна виконувати сильнодіючими речовинами. У тому числі на основі кислот, лугів.
  • Нетоксичність. На роботі людина проводить третину свого життя. За ціною наливної підлоги для офісу стоїть якість матеріалу. З його безпекою пов'язане безпосередньо самопочуття персоналу.
  • Водонепроникність. Поверхня не вбирає воду. Необережно пролите відро води не заподіє шкоди кабінетам поверхом нижче. Не накопичується шкідлива цвіль, не заводиться грибок.
  • Високий рівень антистатичності та гігієни. Безшовна структура запобігає скупченню пилу.

Важливо! Заливку проводять тільки професіонали. Важливі знання технології, досвід укладання підлоги на комерційних об'єктах. У наших майстрів є і такі знання та досвід. Надаємо послуги по всій Україні. Працюємо з будь-якими обсягами. Продумуємо кожен крок. Результат - міцні та стійкі до зносу покриття.

Які наливні підлоги для в офісу вибирають компанії Києва?

Власники бізнесу, дизайнери, архітектори цінують не тільки практичність, але й декоративні якості полімерного покриття:

  • В каталозі RAL представлений широкий вибір відтінків.
  • Доступна глянцева та матова текстура.
  • Є можливість замовити наливну підлогу для офісу з нанесенням логотипу компанії.

Різноманітність відтінків декоративної підлоги - це відмінна можливість знайти матеріал, який підтримує фірмовий колір компанії. При виборі покриття ви можете помістити прямо на підлозі логотип компанії, тематичний малюнок, який відображає основний вид діяльності.

Картинка знаходиться не на лицьовій стороні, а на основі. Зверху малюнок надійно захищає лицьовий шар. Малюнок не стирається. Поверхня зберігає свій презентабельний вигляд. Навіть якщо приміщення дуже активно використовується, в ньому проходять зустрічі клієнтів та партнерів, семінари, презентації, корпоративи.Ви можете замовити матеріал в будь-якому необхідному обсязі, підібравши потрібне забарвлення з нашого асортименту.

Декоративна підлога - це не просто елемент інтер'єру. Це іміджева частина офісного простору.

По ній своє перше враження від компанії отримують клієнти, партнери, кандидати.

Високий попит - на системи з мікроцементом. Особливо часто такі системи вибирають при влаштуванні офісів в стилі лофт, мінімалізму, хай-тек. При цьому у продукту є величезна перевага. Наявність в складі мікробетону максимально підвищує протистояння матеріалу деформації, стирання. Для приміщень з високою прохідністю - це знахідка!

Доступні тонкошарові та високонаповнені системи на основі епоксидної смоли. Для приміщень з євроремонтом ідеально рівною поверхнею можна використовувати тонкошарові продукти. Для заливки підлоги на нерівній основі підходять високонаповнені системи з кварцовим піском.

Що впливає на ціну наливної підлоги для адміністративних будівель та офісів?

Істотно на вартість впливає товщина покриття. Вона вибирається з урахуванням інтенсивності використання приміщення, механічного навантаження.

Наступний фактор, який важливо врахувати - це тип покриття. Строга однотонна підлога виходить дешевше, ніж покриття з барвистою картиною.

Покриття Hauptmann Top 2k (мікробетоном) стійке до ультрафіолетового випромінювання, оскільки можуть застосовуватися на відкритих терасах.

Системи покриття

Хочете замовити підлогу для офісу?

Залиште ваші контакти і ми проконсультуємо Вас по всіх запитаннях на протязі 12 годин

Ім’я:
Ваш телефон:
Термостійкість
Широкий діапазон температур експлуатації покриттів -30 +50
Екологічність
Матеріали безпечні для здоров'я людини та навколишнього середовища
Надійність
12 років на ринку виробництва матеріалів покриття для підлоги
Досвід
Понад 700 успішно реалізованих проектів