Підлога для бару

Залишити заявку
1000+ Більше 1000
успішно реалізованих
проєктів
15+ Ми з вами
на протязі більше
15 років

На популярність бару впливає його атмосфера. Вона ж істотно залежить від сервісу та привабливості інтер'єру. Покриття для підлоги для дизайн-проєкту приміщення грає важливу роль.

Наливну підлогу для барів в Мінську стали використовувати багато власників бізнесу. І вони зробили правильний крок. Клімат закладу виграє. Про ремонт можна не турбуватися довгі роки - при тому, що навантаження на майданчик істотні. Адже в барі активно проводять час. В тому числі танцюють. Сюди приходять у взутті на підборах. Тут нерідко проливають напої, і прибиральники для усунення плям вдаються до сильнодіючих миючих засобів. В тому числі з високою концентрацією їдких кислот, лугів.

ЧОМУ ДЛЯ БАРІВ ТА КЛУБІВ ВАРТО ЗАМОВИТИ САМЕ НАЛИВНІ ПІДЛОГИ?

Дереву, паркету, плитці, ламінату - навіть на бетонній стяжці віддають перевагу все рідше.

  • Дерево відлякує низьким рівнем пожежної безпеки.
  • Плитка засмучує вразливістю при механічних навантаженнях.
  • Ламінат не задовольняє за рівнем зносостійкості. Виняток - комерційний ламінат 34 класу. Але ціна наливної підлоги для бару все-таки нижче, а фізико-механічні показники наливної системи - вище.

При цьому за допомогою поліуретанових і епоксидних наливних покриттів легко влаштувати не просто практичний, але й оригінальну декоративну підлогу, з індивідуальною текстурою і фактурою.

Яку наливну підлогу вибирають власники барів у Києві?

Для кухонного блоку, безпосередньо барної стійки найчастіше вибирають епоксидні покриття. Застигла смола володіє високими гідроізоляційними властивостями. Тому навіть в мийній не потрібно укладати додаткову гідроізоляцію.

Для танцмайданчика активно використовують поліуретан, метилметакрилат. Матеріал відмінно витримує серйозні динамічні навантаження. Схожі склади використовуються на промислових підприємствах.

Важливо! У ЗМІ можна зустріти матеріали, автори яких переконують в тому, що полімерна підлога виділяє Епіхлорогідрин, толуол, гексакметілдіамін, а пари можуть завдати шкоди дихальній системі, очам. У полімерних смолах (до застигання) невеликий відсоток цих речовин дійсно є. Але обережність слід дотримуватися тільки на етапі заливки.

Тому це питання техніки безпеки майстрів, а не біль споживачів. При цьому самі полімерні смоли теж дуже різні. Виробники інноваційних систем для підлоги Hauptmann, наприклад, використовують так званий «зелений» поліуретан. Це нетоксичний полімер нового покоління, безпека якого підтверджена авторитетним американським агентством EПA. Більш того, матеріал отримав престижну нагороду по «зеленій хімії» Presidental Green Chemistry Challange Award.Ви можете замовити матеріал в будь-якому необхідному обсязі, підібравши потрібне забарвлення з нашого асортименту.

Від чого залежить ціна наливної підлоги для клубу та бару?

Ціна покриття залежить, перш за все, від суміші. Щоб забезпечити підлозі довговічність, стійкість до хімічних, механічних навантажень, високий рівень протиковзання, віддавайте перевагу перевіреним продуктам.

Дуже добре на ділі себе показують двокомпонентні покриття. Переважно, суміші на акрилатних смолах. Такі, наприклад, як мікроцемент Hauptmann Top 2K. Для барів, ресторанів, кафетеріїв, адміністративних установ його останнім часом вибирають клієнти з різних міст України.

За допомогою мікроцементу він вирішує відразу дві проблеми. Це монтаж покриття для підлоги та обробка стін. Мікроцемент твердий, як камінь. Відсутність пор не дозволяє матеріалу пропускати вологу. Загальна товщина при цьому не перевищує 3 мм. Так само даний матеріал використовують для оздоблення барних столів і стільниць.

Для досягнення результату важливо чітко дотримуватися порядку проведення технологічних операцій. Організуємо безкоштовне навчання по продукту. Виконання заливки самостійно дозволить заощадити на роботі. А вивільнені на послугах майстрів гроші можна витратити на підтримку декоративних ефектів. Зробити інтер'єр незабутнім допомагає влаштування підлоги c додаванням чіпсів або заливкою покриттів з блискітками.

Не знаєте, якій наливній підлозі віддати перевагу? Вибирайте компанію та продукти Hauptmann. Безкоштовно виїдемо на об'єкт. Професійно проконсультуємо. Підберемо безшовні, міцні та красиві покриття.

Системи покриття

Хочете замовити підлогу для бару?

Залиште ваші контакти і ми проконсультуємо Вас по всіх запитаннях на протязі 12 годин

Ім’я:
Ваш телефон:
Термостійкість
Широкий діапазон температур експлуатації покриттів -30 +50
Екологічність
Матеріали безпечні для здоров'я людини та навколишнього середовища
Надійність
12 років на ринку виробництва матеріалів покриття для підлоги
Досвід
Понад 700 успішно реалізованих проектів