ПІДЛОГА ДЛЯ ВАЖКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Залишити заявку
1000+ Більше 1000
успішно реалізованих
проєктів
15+ Ми з вами
на протязі більше
15 років

Стійкість при серйозних статичних та динамічних навантаженнях - одне з основних вимог до покриттів для підлоги підприємств важкої промисловості. Відповідна підлога для важкої промисловості - полімерна.

Їх активно укладають в цехах самих різних заводів та виробничих комплексів Україні: на підприємствах з випуску автомобілів, побутової техніки, верстатів, будівельних матеріалів.

Вибираємо і замовляємо полімерну підлогу для важкої промисловості

При влаштуванні цеху важливо пам'ятати про наявність масивних верстатів, пересування важкої техніки, а також досить агресивного хімічного середовища. Масла, мастила, фарбувальні склади - все це додаткові випробування для підлоги. Полімерні системи для підприємств важкої промисловості представлені кількома видами:

  • Цементо-уретанові системи. Досить недорогу підлогу для важкої промисловості. Рекомендується фахівцями для неопалюваних цехів і складів. В тому числі для приміщень з підвищеною вологістю. Матеріал складний в монтажі. Вимагає ретельної підготовки основи. При недотриманні технології заливки зростає ризик розшаровування покриття. Результат використання цементно-уретанових складів професіоналами, які дотримали всі тонкощі заливки, - міцну та еластичну підлогу. Особливо добре на підприємствах важкої промисловості показують себе цементно-уретанові склади, наповнені кварцовим піском.
  • Метилметакрилаті покриття. У них - дуже висока ударна міцність. Значно міцніше, ніж традиційний бетон. Сколи й мікротріщини на поверхні не утворюються навіть при сильних ударах. Матеріал не схильний до пилоутворення, швидко очищається. Інертний при зіткненні з мінеральними маслами, кислотами та лугами. Влаштування підлоги можна здійснювати навіть при мінусових температурах. Полімерна суміш при заливці швидко твердне. Це зручно. Але роботи - підвищеного рівня небезпеки. Метилметакрилат до затвердіння токсичний. При проведенні робіт обов'язково потрібні засоби індивідуального захисту. Укладають метилметакрилате покриття виключно в приміщеннях з вентиляцією.
  • Поліуретанова підлога. Мають високу вібраційну стійкість. Оптимальні для підприємств, де застосовуються відбійні молотки, пневматичні зубила, але не рекомендовані для хімічно агресивних середовищ. Замість поліуретану в цьому випадку краще вибрати системи на основі метилметакрилату або епоксидної смоли.
  • Епоксидні покриття з додаванням кварцового скла. Це найпопулярніше рішення, які вибирають на заводах сфери важкої промисловості. Відрізняються високою механічною та хімічною стійкістю. У плані монтажу такі промислові наливні підлоги є найменш вимогливими.

Всі полімерні композиції утворюють безшовні монолітні покриття. Вони не пропускають вологу. Відсутні ризики утворення грибка, цвілі. Підлога відмінно переносить як сухе, так і вологе прибирання.

Підлога для підприємств у сфері важкої промисловості: облік специфіки підприємства

Для цехів, де застосовуються легко займисті, вибухонебезпечні речовини (ацетон, бензин, етилацетат, діоксан, ізопентан, вінілхлорид), вибирають системи, які не схильні до іскроутворення. Оптимальний варіант - системи, які мають позначку «належать до негорючих матеріалів» або мають маркування «Г1». З нашого каталогу можна замовити підлогу для важкої промисловості HAUPTMANN C5, HAUPTMANN А1-A6. Вони повністю відповідають цим вимогам.

Для високоточних виробництв на перший план виходять показники токопровідність та беспильність. Увагу слід звернути на антистатичні епоксидні покриття HauptmannEPOAS. Це двокомпонентні системи для виробництв, до яких пред'являються над жорсткі вимоги до накопичення статичної електрики.

Для одних виробництв важливо, щоб покриття вміли протистояти ковзанню, для інших - мали ідеально гладку поверхню. Так за системою Hauptmann A3 варто повністю гладку підлогу, а Hauptmann A2 - це покриття з шорсткою фактурою. Це також важливо врахувати при виборі.Ви можете замовити матеріал в будь-якому необхідному обсязі, підібравши потрібне забарвлення з нашого асортименту.

Що ховається за дуже недорогою підлогою для підприємства важкої промисловості?

Ціна на наливну підлогу на ринку істотно різниться. Іноді низька ціна - результат оптимізації, яка досягнута шляхом відсутності посередницьких ланок.

Але іноді за дешевою підлогою стоять низькоякісні продукти. Згодом це призводить до серйозних витрат. Наприклад, якщо через низьку якість продукту, підлога вийшла нерівною, співробітники виробництва можуть зіткнутися з цілим комплексом проблем:

  • швидкий знос коліс навантажувачів
  • вихід з ладу гідравлічних елементів техніки
  • зниження швидкості виконання вантажно-розвантажувальних робіт

Тому може виникнути неприємна ситуація. Наливна система обійдеться недорого, але згодом інші витрати, в тому числі пов'язані з ремонтом обладнання, виявляться величезними. Тому якість - вирішальне. Причому як якість матеріалу, так і якість робіт.

Фахівці враховують, наскільки старе покриття сумісно з використовуваним складом. Оцінюється, чи потрібне закладення відколів, підготовка поверхні за допомогою алмазного шліфування.

У продажі - суміші нового покоління. Ніяких посередників. Тільки сертифіковані суміші. Для всіх клієнтів компанії - безкоштовне навчання.

Наливні системи відрізняє висока міцність, зносостійкість і довговічність. Крім підлоги безпосередньо для цехів пропонуємо підлогові системи для адміністративно-управлінського блоку. Декоративна підлога, системи на основі мікроцементу - всі вони активно представлені продуктами Hauptmann.

Полімерні підлоги на бетонній основі знайдуться для будь-якого приміщення підприємства.

Системи покриття

Хочете замовити підлогу для важкої промисловості?

Залиште ваші контакти і ми проконсультуємо Вас по всіх запитаннях на протязі 12 годин

Ім’я:
Ваш телефон:
Термостійкість
Широкий діапазон температур експлуатації покриттів -30 +50
Екологічність
Матеріали безпечні для здоров'я людини та навколишнього середовища
Надійність
12 років на ринку виробництва матеріалів покриття для підлоги
Досвід
Понад 700 успішно реалізованих проектів