ПОКРИТТЯ ДЛЯ СКЛАДУ

Залишити заявку
1000+ Більше 1000
успішно реалізованих
проєктів
15+ Ми з вами
на протязі більше
15 років

В умовах промислових приміщень декоративні функції покриттів для підлоги поступаються практичним.

Зважаючи на наявність інтенсивних механічних навантажень та інших шкідливих впливів, підлогу на складах доводиться підбирати відповідно до строгих технічних вимог.

Вимоги до підлоги

Підлога для складів піддається випробуванням на відповідність безлічі обов'язкових стандартів якості, серед яких обов'язково зустрічаються такі:

  • Ударостійкість, висока опірність механічним навантаженням і абразивного зносу. Особливо це стосується підлоги для великих складів, де для роботи з великогабаритними об'єктами використовуються вантажні гідравлічні підіймачі. Згодом, від частих пересувань складської техніки поверхня покриття ризикує стертися та деформуватися.
  • Хімічна стійкість. Мова йде не тільки про несприйнятливості полів до побутових очищаючих засобів, але також про опір впливу масел, розчинників, бензинових відходів, фарб і т.д. В іншому випадку, покриття швидко може втратити свою цілісність та покритися плямами.
  • Термостійкість. Перепади температур, особливо локальні, нерідко стають причинами утворення тріщин в поверхнях приміщення. Найбільш шкідливими в даному контексті є локальні зміни температурного режиму, що виникають на складах з потужними системами охолодження та обігріву в різних секторах.
  • Пожежна безпека залишається одним із ключових критеріїв вимог до будівельних матеріалів будь-якої категорії. Наявність горючих речовин в складі того чи іншого матеріалу багато разів ставали причиною пожеж в промислових спорудах.
  • Не слизька поверхня. В умовах роботи з габаритними та масивними предметами слизька підлога збільшує шанс виникнення травмонебезпечних та аварійних ситуацій.
  • Антистатичність - найчастіше пред'являється до підлогових покриттів складів, на яких зберігаються електроприлади або інше обладнання, чутливе до електрики.

Виберіть свій вид покриття

Різновиди покриття

Виходячи з умов конкретної промислової споруди, слід вибирати між кількома різновидами покриттів для підлоги складу:

Кварцові наливні підлоги. Відомі хорошими показниками міцності та ударостійкості шляхом наявності в складі шару кварцового піску та епоксидних смол.

Поліуретанові покриття відрізняються еластичністю та зносостійкістю свого бетоно-полімерного шару.

Промислову полімерну підлогу багато хто вважає універсальним варіантом з огляду на їх відповідність всім ключовим вимогам до промислових покриттів. Залежно від робочих навантажень в складських умовах, можуть бути посилені арматурою для кращої міцності.

Компанія HAUPTMANN пропонує послуги по заливці покриттів для складських приміщень на ваших об'єктах. У нашому розпорядженні є фірмові будматеріали з німецькими сертифікатами якості та навчені майстри.Ви можете замовити матеріал в будь-якому необхідному обсязі, підібравши потрібне забарвлення з нашого асортименту.

Системи покриття

Хочете замовити підлогу для складу?

Залиште ваші контакти і ми проконсультуємо Вас по всіх запитаннях на протязі 12 годин

Ім’я:
Ваш телефон:
Термостійкість
Широкий діапазон температур експлуатації покриттів -30 +50
Екологічність
Матеріали безпечні для здоров'я людини та навколишнього середовища
Надійність
12 років на ринку виробництва матеріалів покриття для підлоги
Досвід
Понад 700 успішно реалізованих проектів