1000+ Більше 1000
успішно реалізованих
проєктів
15+ Ми з вами
на протязі більше
15 років

Для захисту бетонної основи від підвищеної зношеності та впливу хімічних речовин використовують спеціальні полімерні покриття на епоксидній основі.

Для великих гаражів та паркінгів рекомендують укладати промислову бетонну підлогу, яка є досить стійка до впливу високих експлуатаційних навантажень та відрізняються доступною вартістю. Зокрема на паркінгах застосовується міжнародна система покриття OS 8 - поєднання епоксидної суміші та кварцового піску, що значно підвищує характеристики міцності та зносостійкості підлоги.

Замовити полімерне покриття для гаража пропонує компанія HAUPTMANN, в асортименті якої представлені фірмові матеріали. Досвідчені фахівці допоможуть підібрати відповідні суміші для підлоги в залежності від специфіки та призначення конкретного приміщення.

Переваги підлоги

Основні плюси епоксидних покриттів, представлених в каталозі:

  • висока стійкість до механічного впливу;
  • хімічна стійкість. Полімерне покриття не руйнується під впливом;
  • автомобільних масел, солі, палива, спеціальних зимових реагентів;
  • безпильність. Епоксидна підлога повністю запобігає утворенню пилу, що відбувається в процесі зношеності або пошкодження незахищеної бетонної основи;
  • екологічність та пожежна безпека. Покриття не виділяє шкідливих речовин в експлуатаційний період, не утворює іскор при контакті з металевим предметом;
  • монолітність структури. Повна герметичність епоксидної підлоги спрощує процес прибирання, забезпечує звуко- і гідроізоляційні властивості;
  • простота та зручність монтажу. Щоб залити підлогу в гаражі, важливо правильно підготувати основу, виконавши шліфування і ґрунтування.

За бажанням покриття може бути ідеально гладким або шорстким

Шорстке поліпшує зчеплення автомобільних коліс з поверхнею. Все залежить від кількості епоксидного складу та обраної фракції кварцового піску.

Щоб купити покриття для гаража у Києві, зв'яжіться з менеджером компанії HAUPTMANN для уточнення технічних нюансів та вартості.

Ціна покриття для підлоги гаража за м2 формується виходячи з площі приміщення, особливостей монтажу (товщина покриття, стан основи) та оформлення.

Замовити покриття для гаража у Києві можна через форму заявки на нашому сайті або зателефонувавши за номером телефону +380 (99) 364-71-26Ви можете замовити матеріал в будь-якому необхідному обсязі, підібравши потрібне забарвлення з нашого асортименту.

Системи покриття

Хочете замовити підлогу для гаража?

Залиште ваші контакти і ми проконсультуємо Вас по всіх запитаннях на протязі 12 годин

Ім’я:
Ваш телефон:
Термостійкість
Широкий діапазон температур експлуатації покриттів -30 +50
Екологічність
Матеріали безпечні для здоров'я людини та навколишнього середовища
Надійність
12 років на ринку виробництва матеріалів покриття для підлоги
Досвід
Понад 700 успішно реалізованих проектів