ДЕКОРАТИВНА ПІДЛОГА

Залишити заявку
700+ Більше 700
успішно реалізованих
проєктів
12+ Ми з вами
на протязі більше
12 років

Щоб не міняти покриття для підлоги кожні 5-7 років, слід купити декоративну наливну підлогу. Цей варіант прекрасно підходить для міських квартир та заміських будинків. Гладке покриття з мікроцементу естетично виглядає і не вимагає складного догляду. Прибирання ідеально рівної поверхні буде займати набагато менше часу.

Декоративне покриття підлоги у квартирі або будинку популярно завдяки таким перевагам:

  • Екологічна безпека - всі компоненти суміші не становлять загрози здоров'ю дорослим, дітям та тваринам;
  • стійкість до подряпин - покриття не пошкоджується при постійному контакті з кігтями домашніх тварин;
  • Водостійкість - підлоги мають 100% гідроізоляцію, тому підходять для монтажу в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості.

Декоративна наливна підлога - відмінна альтернатива паркету, ламінату, лінолеуму, ковроліну та керамічної плитки. Його можна використовувати для оформлення житлових і додаткових приміщень: вітальня; спальня; дитяча; кухня; передпокій; санвузол.

Високою популярністю користуються наливні підлоги 3D. Їх особливість полягає в зображенні, нанесеному на плівку-основу. Це дозволяє прикрасити кімнату тематичними малюнками або підібрати візерунок до оздоблювальних матеріалів стін та стелі. Для оформлення комор, гаража або балкона можна купити мікроцемент однотонного забарвлення.

Декоративна підлога - ідеальний варіант для оформлення офісів, приймальних приміщень, кабінетів для переговорів та кімнат для очікування клієнтів. Ідеально гладка поверхня, оздоблена фірмовим логотипом, стане додатковою рекламою компанії.

Ціна наливної підлоги залежить від габаритів приміщення, ступеня підготовки поверхні та наявності додаткових елементів в суміші:

  • барвник;
  • блискітки;
  • основа з тривимірним зображенням і так далі.

Одним з головних переваг полімерної наливної підлоги для офісу є стійкість до стирання. Всупереч великій кількості відвідувачів, покриття для підлоги з мікроцементу залишається рівним і однорідним. До того ж його легко очищати від бруду, чорнила, шматочків скотчу та інших забруднень, які можуть потрапити на підлогу в робочому приміщенні. Поверхня не боїться впливу хімікатів та засобів для дезінфекції.

Деякі споживачі вважають, що вартість наливної підлоги досить висока для їх офісу. Однак при цьому вони не враховують довговічність покриття. Експлуатаційний термін полімерного матеріалу обчислюється десятиліттями, тоді як традиційний лінолеум або ламінат доведеться міняти кожні 5-7 років. В результаті ціна мікроцементу і робіт по його укладанню себе повністю окупить.Ви можете замовити матеріал в будь-якому необхідному обсязі, підібравши потрібне забарвлення з нашого асортименту.

Системи покриття


Хочете замовити декоративну підлогу?

Залиште ваші контакти і ми проконсультуємо Вас по всіх запитаннях на протязі 12 годин

Ім’я:
Ваш телефон:
Термостійкість
Широкий діапазон температур експлуатації покриттів -30 +50
Екологічність
Матеріали безпечні для здоров'я людини та навколишнього середовища
Надійність
12 років на ринку виробництва матеріалів покриття для підлоги
Досвід
Понад 700 успішно реалізованих проектів