ПІДЛОГА ДЛЯ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Залишити заявку
1000+ Більше 1000
успішно реалізованих
проєктів
15+ Ми з вами
на протязі більше
15 років

Міцні, зносостійкі, легко очищаються - наливні покриття на основі олігомерів. Особливо серед підлоги для легкої промисловості мають попит підлоги на основі епоксидної смоли.

Покриття мають гладку поверхню, але людина та обладнання на них не ковзають. Матеріал не іскрить, стійкий до займання, дії кислот, лугів. Прибирати епоксидне покриття просто як вручну, так і за допомогою підлогомийних машин. Для фабрик у сфері випуску легко промислових виробів, як і для об'єктів харчової промисловості, важливе значення відіграє водонепроникність. Особливо це актуально для підприємств, які спеціалізуються на виробництві пряжі, обробці хутряної сировини. Досить «вологим» вважаються і фарбувально-оздоблювальні виробництва.

ПІДЛОГИ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Наливні полімерні підлоги влаштовують в цехах трикотажних, валяльно-повстяних, взуттєвих, шкіряних, галантерейних підприємств Україні. Багато компаній, які займаються обробкою сировини, випуском килимів, одягу, взуття також зацікавлені замовити підлоги для легкої промисловості й на основі поліуретану на бетонній або металевій основі. Такі покриття найчастіше заливають в складських зонах, місцях навантаження-розвантаження продукції. Їх же вибирають для приміщень з обладнанням, яке регулярно створює вібрації. Оскільки поліуретан еластичний, при такому вигляді навантаження він захищений від розтріскування.

Деякі фабрики також зацікавлені в придбанні систем на основі мікроцементу. Їх купують для «відкритих» підрозділів підприємства. Наприклад, відділу маркетингу, відділу збуту. За своїми фізико-хімічними властивостями покриття на основі мікроцементу - оптимальні рішення для офісних приміщень. При цьому вони вдало вміють підтримати саме стилістику підприємства. Склади на основі мікроцементу ідеальні для проєктів в стилі лофт.

Від чого залежить ціна підлоги для об'єктів легкої промисловості

На вартість впливає ряд факторів:

  • Фактура поверхні покриття.
  • Особовий шар. Він буває простим за складом та зі спеціальним покриттям, що запечатує. Системи з таким захистом рекомендується використовувати в сонячних приміщеннях з відкритими вікнами. У цехах без вікон потреби в такому захисті немає. І тут можна заощадити.
  • Товщина виробу. Чим покриття тонше, тим воно дешевше. Але тонкошарові системи не підходять для жорстких середовищ.

Щоб купити покриття для гаража у Києві, зв'яжіться з менеджером компанії HAUPTMANN для уточнення технічних нюансів і вартості.

Для цехів, де зосереджено багато обладнання, на покриття регулярно впливають механічні навантаження, доцільно вибирати наповнені системи. Доступна ціна підлоги для легкої промисловості такого типу - на системи з кварцом. При цьому споживач отримує високоміцну промислову підлогу. Ремонту він не вимагає довгі роки.

Ви можете замовити матеріал в будь-якому необхідному обсязі, підібравши потрібне забарвлення з нашого асортименту.

Що врахувати при замовленні підлоги для підприємства легкої промисловості?

Для малих навантажень можуть використовуватися тонкошарові полімерні підлоги (0,4-0,8 мм). Для цехів важкої промисловості їх не застосовують. Для невеликих же цехів легкої промисловості без високих навантажень такі системи гідно себе виправдовують.

Але найбільш популярні - системи з товщиною покриття 2-4 мм. Для екстремальних навантажень (наприклад, для цехів з надпотужними пресами) випускаються цементно-полімерні покриття з товщиною 5-10 мм. У покриттів такого типу торгової марки Hauptmann ударна міцність становить 15 Дж / см3.

При виборі полів крім комплектації цехів базовим стаціонарним обладнанням важливо враховувати рухому міні техніку. На підприємствах легкої промисловості її не багато. Але навіть невеликі коліщатка з твердої сталі у візків-стелажів можуть створити додаткове навантаження на підлогу. Тому для запобігання зносу покриття важливо врахувати всі деталі експлуатації покриття для підлоги.

Для цехів, де зберігаються вогненебезпечні речовини, використовуються чутливі електроприлади, доцільно застосовувати наливні антистатичні підлоги.

Оскільки на підприємствах легкої промисловості зростає кількість регуляційних та контрольно-вимірювальних приладів, потреба в антистатичних продуктах зростає.

Різноманіття систем для підлоги HAUPTMANN - це можливість визначити підлогу для будь-якого виробничого об'єкта. Проводимо консультації та безкоштовне навчання по продукту.

Системи покриття

Замовити підлогу для легкої промисловості

Залиште ваші контакти і ми проконсультуємо Вас по всіх запитаннях на протязі 12 годин

Ім’я:
Ваш телефон:
Термостійкість
Широкий діапазон температур експлуатації покриттів -30 +50
Екологічність
Матеріали безпечні для здоров'я людини та навколишнього середовища
Надійність
12 років на ринку виробництва матеріалів покриття для підлоги
Досвід
Понад 700 успішно реалізованих проектів