Наливна підлога

Залишити заявку
1000+ Більше 1000
успішно реалізованих
проєктів
15+ Ми з вами
на протязі більше
15 років

Наливна підлога - покриття для підлоги, створене методом заливки спеціальних будматеріалів. Розрізняють чорновий та чистовий (полімерний) тип таких поверхонь, які відрізняються складом і технологією укладання. Компанія HAUPTMANN пропонує замовити наливну підлогу різних видів для створення закінченого полімерного покриття.

Різновиди

В залежності від застосовуваних компонентів, виду та технічних характеристик розрізняють метилметакрилату, епоксидну та поліуретанову наливну підлогу. Перший варіант покриття, зважаючи на свої характеристики, використовується в приміщеннях з високими вимогами до перепадів температур та рівня вологості, виключно в промислових і технічних приміщеннях. Епоксидне покриття складається з епоксидних смол та затверджувача, відрізняється незначною товщиною і відмінними естетичними властивостями. За допомогою такого складу виконують прозору або 3D підлогу. Покриття на основі поліуретану володіє пластичністю, найчастіше використовується при облаштуванні приміщень з вібраційним навантаженням.

Ціна на наливну підлогу за 1 м 2

Найменування Вартість (матеріал + робота)
Hauptmann A2 від 401 грн
Hauptmann A3 від 347 грн
Hauptmann A4 від 423 грн
Hauptmann A6 від 367 грн

* Вартість квадратного метра вказана довідково, за умови нанесення матеріалу на рівну поверхню, яка потребує ремонту. Вона також залежить від площі приміщення, стану бетонної основи, місця розташування об'єкта та ін. факторів.

Переваги наливної підлоги

Відмінні риси:

  • міцність, стійкість до стирання, впливу хімічних речовин, ультрафіолету, температурних перепадів;
  • універсальність застосування. Внаслідок комбінації сумішей є можливість підібрати рішення для приміщення будь-якого типу та призначення;
  • пиловідштовхуючі та гігієнічні властивості, що забезпечують практичність та простоту догляду. На такому покритті не накопичується бруд, не розвиваються мікроорганізми;
  • екологічність. При експлуатації матеріал не виділяє токсичні речовини;
  • термін служби понад 15-20 років;
  • декоративні характеристики.

Серед недоліків наливної підлоги виділяють складність технології заливки та швидке висихання деяких видів покриттів, тому для його монтажу потрібні певні навички та знання.

Сфера застосування

Полімерні наливні підлоги широко поширені в харчовій, фармацевтичній, хімічній, сільськогосподарській промисловості. Їх роблять на складах, у виробничих приміщеннях, ангарах, гаражах. Доцільно купити наливну підлогу у Києві для надійного влаштування покриття для підлоги в приватних будинках, котеджах, квартирах, навчальних закладах, на спортивних майданчиках, в клубах, музеях та інших будівлях різного рівня прохідності.

Продаж наливної підлоги високої якості налагоджена в компанії HAUPTMANN. Щоб оформити замовлення продукції, зв'яжіться з фахівцем за телефоном або залиште заявку на сайті. Наш менеджер швидко опрацює ваш запит та повідомить точні розцінки. Асортимент підприємства включає всі необхідні суміші для влаштування наливної підлоги самих незвичайних конфігурацій та дизайнів. Вартість наливної підлоги за м 2 & nbsp; формується з площі приміщення, типу та товщини майбутнього покриття, стану основи.

Хочете замовити наливну промислову підлогу?

Залиште ваші контакти і ми проконсультуємо Вас по всіх запитаннях на протязі 12 годин

Ім’я:
Ваш телефон:
Термостійкість
Широкий діапазон температур експлуатації покриттів -30 +50
Екологічність
Матеріали безпечні для здоров'я людини та навколишнього середовища
Надійність
12 років на ринку виробництва матеріалів покриття для підлоги
Досвід
Понад 700 успішно реалізованих проектів